תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלים ניס ניבאה  זגגות רכב צפון

  אין ספק שבעלות על רכב מעניקה נוחות המאפשרת ניידות בכל זמן נתון. לכן, על מנת שנוכל ליהנות מרכב תקין וכשיר לנסיעה אנו חייבים לדאוג לתחזוקה שלו ולטפל בו באופן קבוע. חלק מהתחזוקה כוללת ביקור אצל מוסך זגגות רכב צפון כדי לשמר את נראות הרכב, את הנוחות שהוא מאפשר לנו וכמובן את הבטיחות שהוא מעניק לנו ולנוסעים איתנו. קבוצת דלהום שירותי רכב היא המקום האולטימטיבי למתן שירותי זגגות לרכב שלכם. מצויידים באנשי צוות מנוסים עם תודעת שירות מעל למצופה – הם ידאגו לכך שתרגישו שהגעתם למקום הנכון.

  זגגות רכב צפון – מה כולל השירות?

  לא משנה אם מדובר בתיקון לאחר תאונה או שדרוג שחפצתם בו, זגגות רכב טומנת בחובה מגוון טיפולים ותיקונים שיתנו מענה לכל צורך שלכם. חשוב לציין, אם כבר החלטתם לגשת למוסך זגגות, רצוי שתבררו עליו טרם הגעתכם. איך? פה לאוזן זוהי ללא ספק דרך מעולה לקבל חוות דעת אותנטית על המקום, יתרה מכך, מקום בעל מוניטין בתחום יהווה עבורכם סוג של גושפנקא לכך שאתם בידיים טובות. אז מה כולל שירות זגגות רכב בקבוצת דלהום?

   

  • החלפה, תיקון ומכירת שמשות וחלונות לרכב – ייבוא השמשות מתבצע באופן שוטף מהמפעלים המובילים בעולם, וברשות החברה מלאי זמין של שמשות המתאימות לשוק הישראלי.
  • מיגון שמשות וחלונות לרכב
  • שיפוץ ותיקון מנגנוני חלונות חשמליים, מכניים ומנגנוני מראות חשמליות – והכל במעבדה הגדולה בארץ!
  • תיקון והחלפת מראות לרכב
  • הכהיית שמשות בלייזר

  בטיחות קודמת לכל

  המקרים הנפוצים בעקבותם נרוץ למוסך מבלי להתמהמה יהיו קשורים בבעיות מכניות של הרכב, ברקסים תקולים, טיפול תקופתי לפני טסט, בעיה בהתנעת הרכב וכ' – כל אלה בהחלט דורשים ביקור בהול במוסך. אך חשוב גם לשים לב לבעיות האסתטיות לכאורה, תיקון סדק בשמשה למשל יכול להיתפס כתיקון הסובל דיחוי בשל כך שהוא לא מפריע לנסיעה, אך בפועל יכולת הראיה של הנהג נפגעת ועלולה לגרום לתאונה. שירות זגגות רכב צפון הינו עוד אחד מבין שירותים רבים המציעה קבוצת דלהום. פנו אליהם לקבלת ייעוץ מקצועי בתחום.

   

   

  ניתן למצוא את השירות אצלנו בסניפים

  סניף צפון

  קדמת הגליל, צומת גולני

  תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלים ניס ניבאה   כותרת קידום לורם היפסום

   לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי