תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלים ניס ניבאה  פחחות בצפון

  פחחות וצבע בצפון

  בכל פעם שאנו נוסעים ברכב שלנו אנחנו צריכים לקחת בחשבון שהוא נתון לפגיעות קלות או חמורות. לכן, אם נקלעתם למצב בו הרכב שלכם נשרט או קיבל מכה בחניון או שפח הרכב התעקם מתאונה שהפתיעה אתכם כדאי שתפנו למקום מומסך שמתמחה במתן שירות פחחות בצפון. קבוצת דלהום שירותי רכב ידועה כחברה המתמחה במתן שירותי פחחות לכל סוגי הרכבים. פחחות וצבע הם אומנם החלק "העיצובי" ברכב, אך הם ללא ספק חלק מהטיפול החיוני שיש לתחזק ברכב שלכם.

  מהם היתרונות של פחחות בצפון?

  אז נכון שלא מדובר בתקלה מכנית ברכב, וזה אכן אפשרי להמשיך ונסוע ברכב בצורה בטיחותית שכן מדובר בפגם אסתטי ברכב. אך אין זה אומר שכדאי להזניח את תיקונים מסוג זה.

  כדאי שתדעו מדוע כל כך חשוב להשקיע בפחחות וצבע  ברכב שלכם:

  • נראות ואסתטיקה- מי מאיתנו לא רוצה לנהוג ברכב מטופל ושמור? ביקור תקופתי אצל פחח יעזור לכם לתחזק את הרכב שלכם ולשמור על נראותו החיצונית.
  • טיפול מונע – הקפדה על טיפול ווקס לפחות פעמיים בשנה תימנע הופעתם של שריטות או שפשופים שנגרמים פעמים רבות לא באשמתנו.
  • חיסכון בכסף – עצם התחזוק והטיםול השוטף ימנע מכם הוצאות כספיות מיותרות בעתיד. מעבר לטיפול המונע, הזנחה של תיקוני צבע עלולה להוביל לחלודה, ואז התיקון יהיה הרבה יותר מסובך ומורכב.
  • שמירה על ערך הרכב – "אין טוב ממראה עיניים" נראות הרכב הוא הדבר הראשון שמסתכלים עליו כשעומדים בפני קניית רכב. ככל שהרכב יהיה יותר שמור ומטופח כך הוא יהיה יותר אטרקטיבי בשוק.

  שירות פחחות בצפון – אדיבות, מקצועיות ומענה מהיר

  בין אם הרכב אחרי תאונה ובין אם ברצונכם לחדש את מראה הרכב, כשמדובר בטיפול פחחות בצפון כדאי לפנות למקום שיתן מענה לאיכות, בטיחות ומקצועיות. קבוצת דלהום שירותי רכב מתחייבים להעניק טיפול מסור ומקצועי בשקיפות מלאה מול כל אחד מלקוחותיה המגוונים. השירות מתבצע עבור רכבים מכל הסוגים, מרכבים פרטיים ועד אוטובוסים וטרקטורים. הצוות המקצועי ידאג שתקבלו שירות אמין ומהיר. כמו כן, ברשות החברה הסדר מוסכים עם כל חברות הביטוח והסדר עם מס רכוש.

  ניתן למצוא את השירות אצלנו בסניפים

  סניף צפון

  קדמת הגליל, צומת גולני

  תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלים ניס ניבאה   כותרת קידום לורם היפסום

   לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי