תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלים ניס ניבאה  גרר משאיות / אוטובוסים

  שירותי גרר למשאיות

  מבין השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו נמנה גם מתן שירות גרר משאיות. בשל העובדה שגרירת משאית אינה דומה כלל לגרירת רכב פרטי, על החברה המבצעת את החילוץ להיות מנוסה, בעלת ידע, נסיון וכלים הדרושים לביצוע פעולה זו. גם שירות זה ניתן על ידי קבוצת דלהום שירותי רכב, לחברה אנשי מקצוע מנוסים שידעו להתמודד במצב של גרירת משאית ולתת מענה מהיר ככל האפשר.

  גרר משאיות – מה חשוב לדעת?

  כשהחברה מקבלת קריאה לגרירת משאית עליה להבין באופן ברור כמה פרמטרים שיסייעו לבצע את הגרירה בצורה יעילה וזריזה. על כן ישנן שאלות שיש לשאול את הנגם טרם ביצוע הגרירה:

  • מיקום- על ידי הבנת המיקום המדויק בו המשאית תקועה ניתן יהיה להעריך את זמן ההגעה לחילוץ או גרירת המשאית.
  • כובד המשאית – במידה והמשאית עמוסה בסחורה חשוב להבין מה משקל המשאית כולל הסחורה שבתוכה על מנת לבצע את הגרירה בצורה היעילה ביותר.
  • תכולת המשאית – על הגרר להבין טרם הגעתו מהי סוג הסחורה שהמשאית מכילה. למשל, במידה ומדובר במשאית קירור יש צורך דחוך לגרור אותה אל מיקום פריקת הסחורה ולאחר מכן למוסך.
  • מהות התקלה – הבנת התקלה במעוד מועד תזרז את החילוץ. חשוב גם לדעת האם המשאית נמצאת על הכביש, בשוליים, או עברה התדרדרות או התהפכות.

  שירותי גרירת משאיות בקפדנות ויסודיות

  מכיוון שמדובר במשאית, חשוב לבצע את הגרירה או החילוץ בקפדנות יתרה. לצורך העמסת המשאית על הגרר חשוב שנהג יהיה נוכח במשאית כדי לכוון את הגלגלים בצורה נכונה בעת הגרירה ובכך להעמיס אותה בצורה מדויקת על הגרר. לאחר מכן יש לבצע מינימום 4 קשירות המקיפות את כל צדי המשאית על ידי רצועות ואז מתיחתם במותחן (בומר או ראצ'ר) וכמובן הנחת המעצורים. אם אתם מחפשים גרר משאיות כדאי שתדעו שקבוצת דלהום מורכבת מצוות מקצועי ומנוסה בתחום. מרגע הקריאה ועד החילוץ את יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. נשתמש בידע ובכלים העומדים לרשותינו על מנת להבטיח לכם חילוץ מהיר ובטוח!

  גרר אוטובוסים

  אם נצטרך להצביע על הדבר החשוב ביותר שאנו מצפים משירותי גרירה הוא יהיה ללא ספק מענה מהיר וזמין בכל שעות היממה. הדבר נכון לגבי כל סוגי הרכבים ובפרט כשמדובר על שירות גרר אוטובוסים. מעצם היותו כלי רכב גדול במיוחד ובשל העובדה שמטרתו היא להסיע אנשים ממקום למקום, גרירה של אוטובוס חייבת להתבצע במקצועיות ותוך זמן קצר. שירותי גרירה לאוטובוסים נמנים כחלק מהשירותים הרבים שהחברה מעניקה ללקוחותיה. הצוות המקצועי ידע לחלץ את האוטובוס במקצועיות ולהביא אותו למקום מבטחים במהירות האפשרית.

  מה חשוב לדעת על גרר אוטובוסים?

  האוטובוס נתקע באמצע הדרך? זקוקים לגרר או שירותי חילוץ? הדרך היחידה להתמודד מול מצב שכזה הוא לקרוא לשירותי גרירה שיצילו את המצב. אך קודם לכן חשוב לדעת מה יש לצפות מגרר אוטובוסים על מנת שזה יבצע את החילוץ בצורה יסודית ומהירה:

  • מענה מהיר- גם כשמדובר ברכב פרטי, לא נעים להיו תקוע באזור כשלהו, אז על אחת כמה וכמה כשמדובר באוטובוס. מענה מהיר הינו הכרחי וחשוב כשמדובר בחילות או גרערה של אוטובוס.
  • בירור מצב האוטובוס – האם האוטובוס מלא בנוסעים? האם הוא תקוע בשולי כביש או שמא התדרדר לאזור לא סלול. שאלות כאלה ואחרות מסייעות לנהג הגרר להגיע מוכן ככל האפשר למקום האירוע.
  • ציוד וכלים מתאימים – בשל העובדה שאין מדובר בגרירה של רכב פרטי, על החברה לשלוח גרר מותאם לאוטובוס וכן נהג גרר מנוסה בחילוצים מסוג זה.
  • שירות – מעבר למקצועיות ולמענה המהיר חשובה לא פחות חוויית השירות. סבלנות ואדיבות יגרמו לחוייה להיות הרבה פחות מתסכלת עבור הנהג והנוסעים.

  שירותי גרירת אוטובוסים בכל שעות היממה

  במצב בו אוטובוס נתקע בשל בעיה מכנית כלשהי או בעקבות תאונה, הדבר החשוב ביותר עבור הנהג והנוסעים איתו הוא חילוץ מיידי. לכן חשוב טרם הגעת גרר אוטובוסים למקום לברר כמה שיותר פרטים על מנת שיוכל להגיע מוכן לגרירה שתתבצע באופן תקין וזריז.

  האוטובוס נתקע? קבוצת דלהום נותנת מענה בתחום הגרירה בכלל ובגרירת אוטובוסים בפרט. פנו אל צוות החברה ותהנו ממענה מהיר לאורך כל שעות היממה.

  תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלים ניס ניבאה   כותרת קידום לורם היפסום

   לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי