תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלים ניס ניבאה  זגגות רכב

  שירותי זגגות רכב של דלהום כוללים:

  • החלפה, תיקון ומכירת שמשות וחלונות לרכב – ייבוא השמשות מתבצע באופן שוטף מהמפעלים המובילים בעולם, וברשות החברה מלאי זמין של שמשות המתאימות לשוק הישראלי.
  • מיגון שמשות וחלונות לרכב
  • שיפוץ ותיקון מנגנוני חלונות חשמליים, מכניים ומנגנוני מראות חשמליות – והכל במעבדה הגדולה בארץ!
  • תיקון והחלפת מראות לרכב
  • הכהיית שמשות בלייזר

  לקוחות החברה נהנים מחדר המתנה ממוזג ומניידות שירות המגיעות עד בית הלקוח. הצוות המקצועי ידאג שתקבלו שירות אמין ומהיר. כמו כן, ברשות החברה הסדר מוסכים עם כל חברות הביטוח והסדר עם מס רכוש.

  הצוות המיומן של דלהום זגגות ושירותי רכב עומד לשירותכם בכל שעות היממה!

  שירותי זגגות רכב של דלהום

  זגגות לרכב

  כל רכב פרטי או מסחרי זקוק לשמשות תקינות אשר דרכן ניתן לראות בבירור את הנעשה מחוצה לו. שמשות פגומות ברכב יכולות להוות סכנה ממשית מעצם כך ששדה הראייה של נהג הרכב נפגע והוא עלול להוות סכנה לעצמו, לרכבים אחרים ולהולכי הרגל. זגגות רכב קיימת בשביל לטפל בשמשות פגומות, חלונות שבורים וכ', לכן, על מנת שהתוצאה תהיה ראויה חשוב שהעבודה תתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ויסודיים. כשמדובר בהתקנה או שיפור חלונות הרכב כדאי שתפנו אל הצוות המקצועי של דלהום קבוצת שירותי רכב שמבטיחים שירות אמין, יעיל ומהיר!

  מה נכלל בשירות זגגות רכב?

  קיימים זגגים רבים הנותנים שירות בתחום זגגות רכב, אך לצערנו רבים המקרים בהם העבודה מתבצעת בצורה חובבנית ולא תקינה. לכן חשוב לברר טרם הזמנת שירות זה האם מדובר בבעל מקצוע איכותי ומנוסה בתחום זגגות הרכב, אחרת אתם עלולים להגיע למצב של בזבוז זמן וכסף שלא לצורך. השירות הניתן בתחום הזגגות לרכב יכלול:

  • החלפה, תיקון ומכירת שמשות וחלונות לרכב – אנו מייבאים את השמשות מהמפעלים המובילים בעולם ולרשותנו מלאי זמין של שמשות המתאימות לשוק הישראלי.
  • מיגון שמשות וחלונות לרכב
  • שיפוץ ותיקון מנגנוני חלונות חשמליים, מכניים ומנגנוני מראות חשמליות הנעשים במעבדה הכי גדולה בארץ!
  • תיקון והחלפת מראות לרכב
  • הכהיית שמשות בלייזר

  שירותי זגגות רכב 24 שעות ביממה

  תקלות ברכב יכולות להפתיע אותנו ברגעים שהכי לא נצפה להם, לרוב הטיפול בבעיות אלה אינו סובל דיחוי, ואם אכן ישנה תקלה ברכב הפוגעת בנסיעתו התקינה יש לפתור אותה במיידי על מנת שניתן יהיה להמשיך לנסוע ברכב בצורה בטיחותית. שמשות לא תקינות ברכב הן סכנה בכביש ואין לדחות את תיקונן/החלפתן. מעבר לעניין הבטיחות, שמשות הרכב גם מגנות עלינו מפני מזג האוויר ושומרות על טמפרטורה קבועה בזמן הפעלת המזגן. דלהום קבוצת שירותי רכב מציעים בין היתר שירותי זגגות רכב גם על ידי ניידות שירות המגיעות עד הלקוח. הצוות המקצועי ידאג שתקבלו שירות אמין ומהיר. כמו כן, ברשות החברה הסדר מוסכים עם כל חברות הביטוח והסדר עם מס רכוש.

  ניתן למצוא את השירות אצלנו בסניפים

  סניף ראשי

  כביש 444 אזה"ת כוכב יאיר  

  סניף צפון

  קדמת הגליל, צומת גולני

  סניף כוכב מאיר טירה

  ליד אולמי אגאדיר, טירה  

  סניף דרום

  עמיעז 21, אזה"ת עמק שרה, באר-שבע

  תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלים ניס ניבאה   כותרת קידום לורם היפסום

   לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי