תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!  שמשות לרכב

  חברת דלהום זגגות ושירותי רכב בע"מ מספקת מגוון שירותי זגגות ופחחות ללקוחות פרטיים ועסקיים ולכל סוגי הרכב: רכבים פרטיים מכל הדגמים, אוטובוסים, משאיות, רכבים מסחריים, רכבים חקלאיים וטרקטורים. השירות ניתן בכל הארץ, בדגש על אזור המרכז והשרון, 24 שעות ביממה, כולל שישי ושבת.

  כל לקוחות החברה נהנים מחדר המתנה ממוזג ומניידות שירות המגיעות עד בית הלקוח. הצוות המקצועי ידאג שתקבלו שירות אמין ומהיר. כמו כן, ברשות החברה הסדר מוסכים עם כל חברות הביטוח והסדר עם מס רכוש.

  הצוות המיומן של דלהום זגגות ושירותי רכב עומד לשירותכם בכל שעות היממה!

  החלפת שמשות לרכב

  בין אם מדובר בשמשה הקדמית או בשמשה האחורית, תקינותן של השמשות היא הכרחית על מנת לאפשר לנהג ולנוסעים איתו נסיעה בטוחה. שמשות לרכב פגומות יכולות להוות סכנת חיים ממשית- כששדה הראיה נפגע היכולת להגיב נכון ומהר בכביש נפגעת גם. לכן, במקרה של סדק או שבר בשמשה רצוי שלא לדחות את התיקון גם אם מבחינה מכנית ניתן להמשיך ולנסוע ברכב באופן רגיל לכאורה.  לפני שניגשים למוסך או למקום הנותן שירות תיקון והחלפת שמשות, יש לעשות סקירה קצרה על מנת להבין שאכן מדובר במקום עם נסיון בתחום. קבוצת דלהום שירותי רכב נותנת שירותיה בעולם הרכב כבר מעל 30 שנה, מכאן שאתם יכולים להיות בטוחים שאצלם תקבלו שירות מקצועי, מהיר ואמין.

  שמשות לרכב – התקנה ותיקון אצל מומחים בלבד!

  בתחום הרכב כמו בתחומים רבים אחרים ישנה תחרות רבה. קיימים לא מעט מקומות או מוסכים שיציעו לכם שירות החלפה או תיקון שמשות לרכב אך לא תמיד יהיה מדובר בנותני שירות מקצועיים שמבינים בתחום. זמנכם יקר ויתרה מכך לא תרצו להשקיע מכספכם ולגלות שהעבודה נעשתה בצורה חובבנית. לכן חשוב לבדוק כמה פרמטרים לפני שניגשים למוסך מסוג זה:

  • מוניטין – נסיון וותק בתחום בהכרח מעיד על איכות, מקצועיות ואמינות.
  • זמינות – ישנם מקרים שאינם סובלים דיחוי ולכן מענה מהיר של אנשי הצוות מהווה יתרון גדול מול הלקוח.
  • שירות – מעבר למקצועיות חשובה חווית השירות, שכן זו תעיד האם תחזרו לאותו מקום בפעם הבאה שתצטרכו שירותים מסוג זה.

  שמשות לרכב מחירים ללא תחרות

  כשמדובר ברכב שלנו, חשוב שנטפל בו כראוי. תקינות הרכב ובטיחותו יכולים להשפיע בכל רגע על חיינו ועל חיי הסובבים אותנו. לכן אם נתקלתם בצורך להחליף או לתקן שמשות לרכב שלכם, כדאי שתעשו זאת במקום המתמחה בכך. לא חסר מקומות שיציעו לכם תחליפים זולים אך חשוב שלא להתפתות כדי שלא תצטערו על כך בעתיד. אנשי הצוות של קבוצת דלהום מציעים ללקוחותיהם את המוצרים האיכותיים ביותר תוך הקפדה על עבודה מקצועית ויסודית ומבלי להתפשר על חוויית השירות של הלקוח.

  תיקון שמשות לרכב

  תיקון שמשות לרכב

  כל רכב מכל סוג שהוא דורש תחזוק וטיפול על מנת לאפשר נסיעה תקינה ובטיחותית. מעבר לטיפולים התקופתיים שאנו עושים מפעם לפעם לרכב שלנו, קורים מצבים בהם אנו נזדקקים לתיקון ממוקד בעקבות תאונה או בעיה שצצה ברכב. תיקון שמשות לרכב הוא אחד מהשירותים שוודאי תצטרכו באיזשהו שלב בחייכם, בין אם בעקבות תאונה ובין אם קרה שחפץ או עץ שפגע באחת משמשות הרכב. תיקון מסוג זה נעשה על ידי קבוצת דלהום הנותנים שירותים מגוונים בעולם הרכב. אנשי הצוות מיומנים ומנוסים בתחום הזגגות לרכב ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שהם ידעו לתת פתרון ומענה מקצועי לכל בעיה בשמשת הרכב שלכם. . קבוצת דלהום נותנת שירות ומענה מקצועי לשירותים מסוג זה.

  מה כולל תיקון שמשות לרכב?

  כל מוסך זגגות רכב מעניק שירות תיקון שמשות לרכב, זהו ללא ספק אחד מהשירותים הבסיסיים והשכיחים שניתנים במוסכים מסוג זה. נסיעה בטיחותית על הכביש מתבססת קודם כל היכולת שלנו לראות בבירור את הנעשה בכביש. לעיתים, שריטה או סדק על אחת השמשות עלולה להיות מטרד בעת הנהיגה ולהפריע לשיקול הדעת של הנהג. שמשה פגומה ברכב הרבה פעמים תסתיים בתיקון של המכה אך ישנם מקרים בהם לא ניתן לתקן ויש צורך בהחלפת השמשה כולה. כך אן כך, אין להקל ראש בדבר. מעבר לעניין הבטיחותי שציינו קודם, תיקון מסוג זה הוא חלק בלתי נפרד מהתחזוק של הרכב. רכב שמור ומטופל, ישמור על ערכו ויגדיל את הסיכוי שלו להימכר במחיר ראוי כשזה יוצע למכירה. לעיתים מדובר בהשקעה כספית לא קטנה, לכן חשוב שתבצעו סקר שוק קטן לגבי טווח המחירים המקובל לתיקון מסוג זה ולא פחות חשוב מכך, אם המחיר שתשלמו יהיה על תיקון מקצועי של אנשים מיומנים ומנוסים בתחום.

  שירות תיקון שמשות לרכב מקצועי, אמין ומהיר!

  אין ספק שפעמים רבות בחירת מקום נותן השירות עלולה להיות מבלבלת, במיוחד לאור העובדה שקיים היצע רב של מוסכי זגגות המציעים שירות תיקון שמשות לרכב. קבוצת דלהום מציעה ללקוחותיה החלפה, תיקון ומכירת שמשות וחלונות לרכב המיובאים מהמפעלים המובילים בעולם תוך שימת דגש על שירות ללא פשרות לכל לקוח ולקוח.

  ניתן למצוא את השירות אצלנו בסניפים

  סניף דרום

  עמיעז 21, אזה"ת עמק שרה, באר-שבע

  סניף כוכב מאיר טירה

  ליד אולמי אגאדיר, טירה  

  סניף צפון

  קדמת הגליל, צומת גולני

  סניף ראשי

  כביש 444 אזה"ת כוכב יאיר  

  תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי