תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלים ניס ניבאה  תיקון מראות צד לרכב

  תיקון מראת צד לרכב עם המקצוענים

  מראות הרכב הן למעשה "העיניים" של הנהג בכך שהן מאפשרות ראייה רחבה לכל הכיוונים בכביש. מראות צד שאינן תקינות, שבורות או סדוקות עלולות להשפיע באופן משמעותי על שיקול הדעת של הנהג מעצם כך ששדה הראייה שלו נפגע. תיקון מראות צד לרכב הינו ללא ספק תיקון חשוב שאינו סובל דיחוי. מעבר לכך שהחוק מחייב מראות תקינות לכל הרכב על הכביש, אחראיות הנהג היא לדאוג לכך לפני עלייתו לכביש. קבוצת דלהום שירותי רכב נותנת פתרונות גם בתחום זה, אנשיה זמינים עבור כל בעיה או תקלה במראות הרכב שלכם. קבוצת דלהום נותנת שירות ומענה מקצועי לשירותים מסוג זה.

  מה כדאי לבדוק לפני תיקון מראות צד לרכב?

  אם זיהיתם סדק במראה או שמנגנון כיוון המראה התקלקל כנראה שתצטרכו להחליף את המראה. בשלב הזה כדאי לברר על מקום מוסמך שנותן שירות מסוג זה באופן קבוע. יחד עם זאת עניין המחיר הינו חשוב מאוד ולכן יש לבדוק מהם טווחי המחירים הלגיטיימים עבור התיקון אותו תרצו לבצע. המחירים יכולים לנוע החל מכמה מאות שקלים ועד לאלפי שקלים, תלוי כמובן במהות התיקון, האם מדובר במנגנון ידני או חשמלי ומהו סוג הרכב. לעיתים התיקון יהיה נקודתי ופשוט בזגוגית המראה ובמקרים אחרים כמו מנגנון תקול תאלצו להחליף את המראה כולה. מראות הצד מורכבות מבית המראה וזגוגית המראה, ברכבים חדשים המראות יהיו לרוב חשמליות העובדות על ידי מנגנון חשמלי הקיים בתוך הרכב. מראות הצד ברכב בולטות וחשופות ועל כן הנטייה שלהן להיפגע הינה גבוהה באופן יחסי. מומלץ לבדוק בעת חניית הרכב האם המראות עלולות להיפגע כתוצאה מחנייה צפופה ובולטת, אם יש לכם ספק עדיף לחנות מחדש או לחפש חניה רחבה יותר.

  תיקון מראות אצל דלהום שירותי רכב

  לפני שניגשים לבצע תיקון מראות צד לרכב מומלץ לבדוק מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה. אנשי הצוות של קבוצת דלהום עומדים לרשות לקוחותיהם ומציעים שירות מקצועי, מיומן ובעל נסיון בתיקון ושיפוץ מראות. החברה מציעה תיקון או החלפה של כל סוגי המראות כולל זכוכיות למראות, מראות צד, מראות חדשות ומקוריות וכן מתמחה בשיפוץ מראות ללא החלפתן.

  תיקון מראות צד לרכב במחיר משתלם במיוחד

  ניתן למצוא את השירות אצלנו בסניפים

  סניף דרום

  עמיעז 21, אזה"ת עמק שרה, באר-שבע

  סניף ראשי

  כביש 444 אזה"ת כוכב יאיר  

  סניף כוכב מאיר טירה

  ליד אולמי אגאדיר, טירה  

  סניף צפון

  קדמת הגליל, צומת גולני

  תנו לחלונות טיפול מהחלומות, פנו לדלהום עוד היום!

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלים ניס ניבאה   כותרת קידום לורם היפסום

   לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי