פרופיל חברה

חברת דלהום מוטורס הוקמה בשנת 1979 ומעניקה שירות בפריסה ארצית באמצעות שישה סניפי דגל הפרוסים מבאר שבע ועד קדמת גליל.

החברה מתמחה ביבוא ישיר ומקביל של רכבי הסעים, אוטובוסים, מיניבוסים, רכבי צמ"ה ורכבים פרטיים.

דלהום מוטורס מציעה ללקוחותיה מעטפת שירות One Stop Shop וחבילות ביטוח ייעודיות ומחזיקה מרכז לוגיסטי ובו היצע רחב של חלקי חילוף למגוון רחב של דגמים. אספקת חלקים לכל רחבי הארץ ברמה יומיומית על ידי ניידות שירות מתן שירות במגוון תחומים תוך הקפדה על דיוק, אסתטיקה גבוהה ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות .

החברה מעסיקה מעל 300 עובדים בעלי מגוון רחב של התמחויות וכישורים המעניקים שירות אישי ואנושי, ביניהם צוותים ניידים המגיעים עד הלקוח (24/7), לצד צוותים מקצועיים ומכונאים מוסמכים אותם תפגשו במרכזי השירות הפרוסים ברחבי הארץ. מטרת הצוות להנגיש שירות המתאים לכל לקוח, בין אם זה במרכזי השירות או שירות בבית הלקוח.

דלהום מוטורס הינה ספק מורשה של משרד הביטחון לאמצעי מיגון לרכבים צבאיים, ומספקת מענה לשוק העסקי, הממשלתי ולגופים ציבוריים. לחברה מוניטין רב וקשרים ענפים בתחום, אותם פיתחה במהלך השנים לטובת שיפור השירות ללקוחות. לצד אלה, החברה שומרת על דינאמיות ומתאימה לכל לקוח פתרונות בהתאמה אישית ובהתאם לשינויים בשוק התחבורה.

בין לקוחות החברה תמצאו ארגונים ציבוריים ופרטיים:
החברה המרכזית ליצור משקאות, משרד הביטחון, חברת החשמל לישראל, סוסנה מובינג.
חברות לתחבורה מהגדולות במשק:מטרופולין, אלקטרה אפיקים, אגד חברה לתחבורה, דן, פנדן, תנופה, אקסטרה תחבורה ציבורית, סופרבוס ואחרות.

החברה מתמחה בשירותי ליסינג מימוני ותפעולי לרכבים מסחריים חדשים או משומשים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

החברה מקפידה להתאים את הפתרונות שלה לשינויים הדינמיים בשוק התחבורה.

אמנת שירות

חשוב לנו להעניק לכלל לקוחותינו שירות אדיב, מקצועי ומהיר ברמה הגבוהה ביותר. לשם כך חתומים כל אחד ואחד מעובדי החברה ומנהליה על אמנת שירות.
כל כלי הרכב זכאים לאחריות יצרן מלאה, על פי המפורט בתנאי האחריות.

תחנות שירות בפריסה ארצית

webthenet עיצוב ובניית אתרים
התחל שיחה
1
היי, אנחנו דלהום. נשמח לעזור לך